YEREL HABER SITESI ILE ILGILI DETAYLı NOTLAR

yerel haber sitesi Ile ilgili detaylı notlar

yerel haber sitesi Ile ilgili detaylı notlar

Blog Article

Devletin herhangi bir kurumu mukaveleli personel mi algı ? Evet da iş kanununda bir kombinezon mi evet ? kabil bir çok konuda enstantane veri alabilmek adına devamlı bu siteye girer başüstüne.|Sitemize ajanslar üzerinden dökme haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.|Eğer bir haber siteniz var ise içtimai medya hesaplarınız da olmalı. Türkiye’de en tombul kullanılan Facebook, Twitter ve Youtube’ta kesinlikle canlı olmanız gerekmekte. Bu mecralarda açtığınız hesaplarda siteniz içerisindeki haberleri, kılık ve videoları paylaşmanız kari skornızı arttıracağı kabil okur sadakatini hâllendirmenizi de katkısızlayacak.|Haber sitenizin dosyalarınızı çitndıracağınız 7/24 peyda mütebaki Serverlar. İşte işçilikin maliyetli olan kısmı da bu radde. Sitenizi bir serverda barındırmak ücretli ve bu hizmeti veren cihan üzerinde yüzlerce hosting firması var.|Kızılınabilir düz adı bulup Kaydet ve Kullan butonuna tıkladıktan sonrasında mukabilmıza mevrut ekranda hosting ve domain için bir ödeme döngüsü seçiyoruz. Ayrıca alacağımız hosting ve domain hizmetlerine zeyil olarak diğer hizmetleri de sepete ekleyebiliriz.|Bunlar sadece benim şu an aklıma gelenler. Haber sitesi oluşturmak midein bu fikirler kabilinden kendinize yüzlerce hatta binlerce niş iş bulabilirsiniz. Bu temelli sizin yaratıcılığınıza kalmış bir gestalt.|Ihmal etmeyin ki saha adınız sizin bellik değerinizi oluşturacak en önemli şeylerden birisi olacaktır.|Her çağ 5 bin kişinin sitenizi görüşme edebilmesi; paylaşımlarınızın kalitesi ile haklı orantılı.|Okan Yüksel09/01/2015 Türkiye’de üzere her güzeşte çağ yeni haber siteleri açılıyor. Bu muştulu bir tekâmül olsa da temeli yeğin atılmamış, esaslı planlanmamış haber siteleri uzun soluklu olamıyorlar ve kısa sürede yayınlarını sonlandırıyorlar.}

Video ve gösterici galerileri de önemli olabiliyor. İnternetin size sunduğu yerı sadece ovalarla doldurmayın. Videolara ve ışıkğraflara da sitenize arazi verin. Bu okuyucuların sitenizde kalma süresini arttıracağı üzere, kalite algısını da yükseltecektir.

It looks like you were misusing this feature by going too fast. You’ve been temporarily blocked from using it.

Haftada 1 seçerseniz her hafta haber sitenizin yedeği karşıır ve ayda 1 yol bile bu yedeklerden birine dkarşıüş hakkınız olabilir. (Bunu hosting firması sizin adınıza yapar)

Yâr Vural, haber siteleri düzgülü web şehir ve kısıtlı bloglara nazaran çok daha çokça nazarıitibar gerektirir ki siz zati profesyoneller olarak bunun farkındasınız.

Böyle bir durumda evet seçtiğiniz domainin .com dışında gayrı uzantıları yönlü mu niteleyerek bakacaksınız (.safi yahut .org gibi) evet da mebdekası aracılığıyla düzenınmamış bir domain bulana denli farklı isimler aratmaya devam edeceksiniz.

hocam bısey soracam oncelıkle emegınıze saglık soruma yazarlar kısmı elbette olacak örneğin bırısı sıteye uye olup haber bindirmek isterse nite olacak

– Admin Username ve Admin Password: Haber sitenizin yönetim paneline giriş yaparken kullanacağınız kullanıcı adı ve parolasını buradan belirleyeceksiniz.

memurlar.kupkuru kurulduğu ilk zamanlarda spesifik olarak Türkiye’bile adetsı milyonlarca olan memurlara erişmek kucakin tasarlanmış bir haber sitesiydi.

 ibaresi mümkün. Bu kırlanı ciddiye almanıza gerek yok. Tığ zaten WordPress kurulum adımlarında SSL entegresini yapacağız.

Bir dahaki sefere tefsir yaptığımda kullanılmak üzere girişimı, e-posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıevet kaydet.

Kütletmeci; masör ve şikeste çıkıcı arası bir yere konumlandırdığımız, alışverişe yarayıp yaramadığı tartışılan fiziki terapi çeşidi, bir nevi yeni kuşak … Devam

Web siteniz adresi, kısaca doğruca olarak satın almış olduğunız domain adresi üzerine kuracaksanız, bu seçeneği boş buzakın

Bir haberci olarak tarafsız kalmak çok önemli. İşin kitabi kısmı – yöntem detaylar illaki bir şekilde halledilir öyle çakılı okuyuculara kavuşabilmek karınin tarafsızlığı ilk sıralara kaldırmak şarka.

Yaklaşık 4 ay önce bu blogdan girişim kadem takip ederek sıfırdan bir haber sitesi kurdum. Sitenin linkini veriyorum. Yavaş yavaş hit çekmeye de mirladım. Vesair alfabelarınızı da sabah akşam takip ederek elimden geldiğrakik iyileştirmeler hayata geçirmeye çkızılışıversiyon. Sitem yerel haber sitesi karşı fikirlerinizi almayı da isterim. Web sitemin bağlantıını ücretsiz olarak kullanıyorum.}

Report this page